"Lex est quod notamus"

Sprzedaż, Zamiana, Darowizny

Dział spadku, Podział majątku, Zniesienie współwłasności

Umowy dożywocia, Służebności, Depozyt notarialny

Poświadczenia (dziedziczenia), Testamenty, Pełnomocnictwa


O kancelarii

Notariusz Paulina Czaplicka

Notariusz Paulina Czaplicka w 2011 roku uzyskała tytuł magistra prawa otrzymując Rektorski Dyplom Uznania. W czasie studiów odbyła liczne praktyki i staże w renomowanych warszawskich kancelariach prawnych, co pozwoliło jej świadomie wybrać drogę notariatu.

Od 2011 roku związana była z Kancelarią Notarialną usytuowaną na warszawskim śródmieściu, odbywając tam aplikację notarialną pod okiem doświadczonego Notariusza, a po zdaniu egzaminu zawodowego - pełniąc funkcję zastępcy notarialnego.

W 2017 roku podjęła decyzję o samodzielnym prowadzeniu Kancelarii Notarialnej wybierając jako miejsce prowadzenia działalności prężnie rozwijające się Legionowo.

 

Notariusz Sylwia Grabowska

Witam - nazywam się Sylwia Grabowska i jestem notariuszem w Legionowie od 2018 roku, a wcześniej wykonywałam zawód Radcy Prawnego przynależąc do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Tytuł magistra prawa uzyskałam w 2000 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w dużych, międzynarodowych organizacjach, w tym finansowej, świadcząc usługi prawnika.

Po wielu latach obserwacji rynku zawodowego i jego zachowań, postanowiłam założyć własną działalność i rynek ten współtworzyć, mając możliwość jego kształtowania.

Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdziecie Państwo informacje na temat zakresu czynności notarialnych przez nas świadczonych oraz dokumentów, które są niezbędne do danej czynności, a także sprawdzicie stawkę taksy notarialnej. W przypadku chęci skorzystania z naszej pomocy zapraszamy do odwiedzenia zakładki kontakt.

 


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 22 350 40 40

Kancelaria świadczy profesjonalną obsługę zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych, w szerokim zakresie usług notarialnych.

Lokal naszej Kancelarii Notarialnej przystosowany został do obsługi osób niepełnosprawnych, a także jest przyjazny dla dzieci i zwierząt.

W kancelarii istnieje możliwość uzyskania informacji w języku angielskim oraz rosyjskim.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, pracownicy naszej kancelarii zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferowanych usług.